Annesı Ölmuş Yavru Kedi Bakımı

cansuuranus

Anneleri ölmuş 4 tane yavru kedıye denk geldım bugun. Asırı derecede pireleri . Bıberonla emzırmeye calısıyorm sımdılık. Ama bu pırelerden kurtulma işini nasıl yapıcam bılmıyorm. Bılgısı olan varsa yardımcı olabılırmı ?

2 CEVAP

Aleynademirtas

veteriner hekimde organik bir pire damlası vardı naneli bir damla sıkmıştı doğal olduğu için aşırı işe yaramıyor ama yavrular birazda olsa rahatlar birde ince dişli bir tarakla tarayın demişti beslenmede de yavru kedi süt tozu alıp besleyebilirsiniz 4 saate bir acıkırlar

Aleynademirtas

çoğu veteriner hekimde vardır doğal pire damlası