Bitkisel Dış Parazit Damlası

fnd_mf

Merhabalar, bitkisel adı altında internette ve petshoplarda satılan dış parazit damlalarını kullanan,memnun olan veya olmayan varmı?

7 CEVAP

Warriorsans

1 kez dış parazit damlasını denedik hiçbir işe yaramadı tavsiye etmem hem güvenilir de değil. Bundan sonra stronghold damla yaptırıcaz

fnd_mf

Teşekkürler. Sorma sebebim de güvenmediğim içindi zaten. Kullanan varsa onların yorumunu öğrenmek istedim.

Lils

İç parazit için guadreks eski veteriner hekimimizde bunu kullanıyordu o yüzden sıkıntı yok diye düşünüyorum önermekte

diablerose

kullanmadim ama petshoptan, internetten falan almasaniz daha emniyetli olur. gunde 1lira 30 kurus kenara koyup iyi bi veterinerde 3 ayda 1 ic dis parazit yaptirmak daha iyi. iciniz rahat eder hem

Lils

Bitkisel olanlara güvenmiyorum ben de ama evde yapıyoruz iç-dış paraziti kaliteli bir markayla

fnd_mf

Warriorsans teşekkür ederim. 4 yıldır hiç aksatmadan veterinere yaptırıyoruz. Bitkisel olduğunu iddiia eden markalar dikkatimi çekmişti. Sırf oğlumun sağlığı için. Aynen devam anlaşılan.

fnd_mf

Lils kaliteli marka derken. Burada yazmak uygun mudur bilemiyorum ama.