Kuduz Aşısı Tarım Orman Müdürlüğünde Ücretsiz Oluyormu

Merhabalar evcil hayvanlarada tarım orman mudurlugunde aşı yapildigini duydum ama sadece kuduzu yaptırabilirmişim doğru mu sizden yaptıran varmı

18 CEVAP

Renklipati

Aynen bende burda okudum,fakat ben belediyede ücretsiz yapıyorlar yaptırdım bir kaç sokakta baktığım kedileri parazit ve kuduz bunları ücretsiz yapıyor lar kediniz cins değilse sokak kedik der yaptırsın ız

pasakli_

NEDEN GÜVEN OLMUYOR?
BU GERÇEKTEN ÇOK YANLIŞ BİR TUTUM KUDUZ HASTALIĞININ HERKES FARKINDA BU SEBEPLE İÇİNİZ RAHAT OLSUN HİÇBİR ŞÜPHEYE DÜŞMEYİN. KUDUZUN YAYILMASINI KİMSE İSTEMEZ. BİZİM KLİNİKTE KUDUZ AŞISI 150 TL BARINAKTA ÜCRETSİZ ORMAN BAKANLIĞINDA 10 TL . BARINAK SADECE SOKAK HAYVANLARINA YAPIYOR.

Lils

Ben 2.5 TL ye yaptırdım gayet güvenilir yaptırabilirsiniz. Devlete bağlı bir kurum kedinize doğru aşı enjekte eder zaten. Sokak ve ev kedilerine yaptırabilirsiniz. Veterinerde dolandırılmaya gerek yok. Karneye de ilacın adını basıyorlar bizim aşımızın adı raksharab tı. Son kullanma tarihinde vs. Bir sıkıntı yoktu ama yine de bir sorun isterseniz. Ben veterinerinize de söylemiştim son kullanma tarihine dikkat edip yaptırabilirsiniz dedi.

Azemm

Tercih edebilirsiniz, biz de tercih ediyoruz. Halam da ilçe ziraat odasında çalışıyor. Güvenilir..

Superisi814

Merhaba,
Ben de bu sitede ilce tarimda kuduz asisinin 2.5 tl oldugunu okudum.Fakat hic yaptirmadim.

duman_cat_world

Doğrudur. Ancak belediyeye pek güven olmuyor özel bir klinikte yaptırmak çok daha güvenli. Ama sokaktaki dostlarımızın kuduz aşısını ilçe tarımda yaptırabilirsiniz😻🤗

Azemm

Zaten devlet kurumu ve veterinerlere güvenim sonsuz.

Lils

@Milena_ yasal olarak yapmak zorundalar diye biliyorum. Ben rahatlıkla yaptırdım ama sorun yaşayanlar var sizin gibi.

Tarım orman mudurlugune gidip sıkıntısız yaptırdım arkadaşlar, 2,5 tl ye ve aşı karnesine de işlediler gayet güvenli geldi bana ilgililerdi,bence hiç veterinerde 100 tl vermeye gerek yok,böyle imkanlar varken yararlanmak lazım bence

Aleynademirtas

Adana’da da 2.5 TL ye yaptırılıyormuş çipte takıldığını söylediler oğlumu direkt oraya götürmeyi düşünüyorum öbür türlü aynı aşıya çok para vermiş oluyoruz kalan parayı bakımına harcana bilir

Aleynademirtas

Adana’da da 2.5 TL ye yaptırılıyormuş çipte takıldığını söylediler oğlumu direkt oraya götürmeyi düşünüyorum öbür türlü aynı aşıya çok para vermiş oluyoruz kalan parayı bakımına harcana bilir

MonikaveTori

Antalyada yaptırdım sadece kuduz yapıyorlar diye biliyorum ücret olarak 2.5 tl alıyorlar birde karne de veriyorlar kedinin kaydını 5a oluşturuyorlar

MonikaveTori

Yanlış yazmışım kaydını da oluşturuyorlar

Milena_

Ben ilçe tarımı aradım dün bunu sormak için serbest veterinerde yaptıracaksınız biz yapmıyoruz dedi. Eğer maddi gücünüz yoksa sokağa bırakıp belediyeyi arayın gelip yaparlar sonra tekrar alırsınız dedi. Ben de sokağa bırakamayacağımı söyledim haliyle.

Milena_

Ben ilçe tarımı aradım dün bunu sormak için serbest veterinerde yaptıracaksınız biz yapmıyoruz dedi. Eğer maddi gücünüz yoksa sokağa bırakıp belediyeyi arayın gelip yaparlar sonra tekrar alırsınız dedi. Ben de sokağa bırakamayacağımı söyledim haliyle.