Obivan Mı Myscit Mi

irmtnc3

Obivan nasıl bir mamadır içerik olarak indirim varmış resmini kıyacağım şu an mystic yiyorlar 15 kg için çıkabileceğim fiyat en fazla 200 falan zorlasak 250 iki köpek olunca 1,5-2 ay gidiyor max o yüzden nd acana gibi mamalar çıkamıyorum Köpeklerim mama ayırt etmiyorlar yani seçici değiller o yüzden içerin önemli Bilen varsa yardım edebilir mi Çeşitleri bunlar içerik olarak hamsili ve biftekliyi koydum

6 CEVAP

Warriorsans

Fotoğraflarda çok okuyamadım net görünmüyor ama obivanın kediler için olanından bir serisi içerik olarak başarılıydı ama tabi köpekler için olan nasıldır bilemem. Mystic köpeğinde kullanıp memnun kalanlar var.

Lils

Obivan selection serisi güzel diğeri pek iyi değil. Mystic, bonacibo, prochoice dönüşümlü kullanmanızı öneririm. 4 Ekim indirimleri başlayacak o zaman uygun olur.

Lils

Bu arada köpek için selection serisi yok.

irmtnc3

Teşekkür ederim evet içerik fotoğrafı çok net çıkmamaış ama bence kediler için iyi olan bir markanın köpekler için de iyi olacağını düşünüyorum Bi şans vericem galiba

Palyaco

Mystic daha iyi içerik olarak

irmtnc3

Hımm tamamdır mysticten devam o zaman bi zaten myscit felicia bonocibo dönüşümlü kullanıyoruz prohocvie denerim