Yavru Kedileri Kendime Nasıl Alıştırabilirim?

Kedisekeri

İki aylık 4 tane yavru bakıyorum, anneleri bana alışkın. Sahiplendirme ilanı için fotoğraf çekmem ve cinsiyetlerini öğrenmem gerekiyor fakat sürekli kaçıyorlar. Oyun oynayarak yakınlaşmayı denedim, sesime alıştırmayı da olmadı. Mama verirken beraber yiyorlar bu seferde rahatsız edemiyorum. Ne yapmalıyım?

1 CEVAP

Muezzabalim

Aslında 2 aylık yavrular size çabuk alışır yaş mama felan verin siz verirken gelip yemeye hemen başlıyorlarsa sevin o arada kısa sürede alisacaklarini düşünüyorum