Bu Kumları Kullandınız Mı

_SeNa

Migrosta indirim varmış bu kumları gördüm deneyen bilen var mı, nasıl iyi mi?

14 CEVAP

Hepsini denedim hiçbirinden memnun kalmadım

BusraLuti

Kimse memnun kalmamış ama ben akkum ince taneli olanı sevmiştim :)

_SeNa

Fotoğraf çıkmamış Gizmo, Catwalk, Akkum aktif karbon

Gimlihanim

Gizmo yu tatilde iken mecburiyetten almıştık. Hiç memnun kalmadık. Önermem.

aeri-l

Akkum çok tozlu, önceki migros indirimde almıştım denemek için iki farklı çeşidini ikisinden de memnun kalmadım.

duman_cat_world

Catwalk ve Akkum pek memnun kalmadım çok tozutuyorlardı. Mırmır aktif karbonlu aşırı memnunum🤗😻 Pek tozutmuyor topaklanma gayet iyi.

Palyaco

Pek tavsiye etmem tozu cok migrostaki kumlar tatilde mecbur kalmıştım cok kotuydu

Dobbyko

Akkum u kedim ilk eve geldiğinde hazırlıksız yakalandigim için migrostan alıp kullanmıştım. Evet aşırı iyi topaklanıyor fakat felaket tozutuyor. Gerci ben ever clean de kullandım ama beni tüm bentonit kumlar yoruyor en iyisi pelet kum :)

pasakli_

akkum ve gizmo kadar tozutan kedi kumu görmedim ben

Leon23

Akkum kullandık fiyat performans ürünü kötü değildi topaklanması vs. Iyiydi indirimde denemek için alıp kullanabilirsiniz

Warriorsans

Mırmır markası fiyat performans olarak iyiymiş şans verilebilir

Adolfsu

Gizmo denedim ama hem topaklanla özelliği yok hem de çok fazla toz çıkıyor.

Esims

Migros’ta MırMır kum hariç hiçbir kumu tavsiye etmem :)

Adolfsu

Gizmo denedim ama hem topaklanla özelliği yok hem de çok fazla toz çıkıyor.