Kitten Paste

Kediniz için kullandınız mı? Gerek var mı mama olarak mystic kullanıyoruz her gün yas mamayla karısık 1.5-2aylık kedim

2 CEVAP

simbakedi

bence 4 aylık olana kadar alınıp haftada en az 3 kullanılabilir. daha da büyüdükçe bu miktar azalabilir. daha kaliteli bir mamaya geçerseniz haftada 1 vermeniz yeterli olur genelde. ama şu an yavru olduğu için ben olsam 3, 4-5 aylıktan sonra haftada 2ye indirirdim vitamini. bu arada 6cm vs vermenize gerek yok. 3-4 cm yeter de artar bile

Dobbyko

Kedim 5.5 aylık ve 7. Haftadan bu yana hergun 3 4 cm veriyorum ve yaşına kadar da vermeyi düşünüyorum. Ki hekimimizde yaşına kadar kitten paste vermemizi önerdi. Bu arada kitten paste ın içerisinde de malt özleri oldugu için tüy yumaklarına da iyi geliyor yaşından sonra malt paste kullanmaya başlayacağım.