Soru Değildir - Petlebi.com

Kedisekeri

Bu siteden iki defa alışveriş yaptım, ikisinde de siparişten 1 gün sonra teslim edildi. Bunun dışında bilgilendirme mesajları ile süreci takip etmeleri çok iyi. Kargo şirketleri hakkında şikayet okuyorum -coğunlukla int. alışveriş yapmam- bildiğim kadarıyla Yurtiçi kargo en iyisi diyebilirim. Birlikte çalışmaları özenli ve başarılı. Mama siparişi vermek isteyip, güvenemeyen varsa tavsiye ediyorum. Ayrıca HAYTAP işbirliği ve indirim fırsatları müşteriler için avantaj.

9 CEVAP

Palyaco

Tek geçerim bu siteyi 67 siparişim var suan bu siteden kedimin 10 aylık ürünlerini burdan aldim

cat_expert

Evet gerek kargo hızları olsun gerek ürünlerin orjinallikleri olsun gerek paketleme olsun çok başarılılar.

Son siparişimde yaş mama birkaç oyuncak ve 2 tane vitamin almıştım vitaminlerden birinin ağzı patlak çıktı fotoğraf çekip mail attım abartmıyorum 3-4 dakika sonra hemen petlebiden aradılar ve ürün tutarı kadar kupon tanımladılar. Pek alışık olmadığımız şeyler bunlar.

Renklipati

Evet bu konuda çok ilgililer ve kesinlikle orijinal ürünleri de mama kesinlikle burdan alıyorum içim rahat..

Warriorsans

Evet gayet ilgililer ama bu gün siparişim geldi ve mama tamamen patlamıştı, üzüldüm açıkçası. Mail attım hemen geri dönüş yaptılar iade edebilirsiniz dediler ama 10 kg mamayı kargoya nasıl götüreyim yakınımda hiç kargo yok arabamız da yok. Bir sonraki siparişim için %15 indirim kodu verdiler telafi niyetine.

diablerose

evet telafi edip duruyorlar. bastan duzgun yollasalar, hem onlar hem biz daha az ugrasmis oluruz

theyusra

kedimin bütün alışverişlerini burdan yapıyorum. kedim ben yurtta olduğum için annemlerle kalıyor ve annem petshoptan aldığımı sandığı için maması bitene kadar söylememiş bana, geçen hafta cuma günü söyledi hemen sipariş verdim cumartesi sabahı getirdiler, alışık değiliz böyle şeylere 🤩

Lils

Çok hızlı geliyor gerçekten ama bazı ürünlerin fiyatı bir tık pahalı. İndirimler ile daha uyguna geliyor ama

_SeNa

1,2 gün içinde geliyor gerçekten iyi. Vets plus ın yaş maması indirimdeydi aldım tavsiye ederim bu arada.(6 al 5 öde var, bir de tanıtım ürününü sepetinize ekleyin tanesi 4.25 e geliyor🙌🏻)

Assdfg

Ayrıca fiyatlar da çok makul