Exclusion Kedi Mama

Burakvural

Bu markayı bu gün gördüm İtalyan marka içeriği ham saf et deniyor ,fiyatı 150-170 bilgisi olan varmı

14 CEVAP

duman_cat_world

✨ İçeriğini beğeniyorum kullanılabilir🍀 Domuz yağı içeriyor, kedilere zararlı veya günah değil ancak vicdanen eve sokmak bana pek doğru gelmiyor, herkesin fikrine sonsuz saygım var. Sizi pek rahatsız etmiyorsa tercih edebilirsiniz🐾

✨ Bağışıklık sistemini güçlendirdiğine, üriner sistemi koruduğuna dair vaadleri var. İçeriğinde yaban mersini ve Akdeniz ürünleri gibi kedilere yararlı meyveler/sebzeler mevcut😍

Renklipati

Kullanan kişiler olumlu yönde açıklama yapıyor postu görüp yazarlar özellikle palyaço arkadaşımız bilgi verir o uzun zamandır kullanıyor

Palyaco

5 aydır kullandığım mama 2 aydirda petlebiden alıyorum oncelikle cok seçici bir kedim var bu mamadan başka mama yemiyor 2 aydır kisir olana geçtim yavru mamasi daha güzeldi 3 ay kullandım bunu dürüstçe soylim yavru mamasi daha iyi diğerlerine göre

Warriorsans

Bence o fiyat bandına daha kaliteli mamalar var. Tabi kedinize iyi gelme durumu da söz konusu. Deneme boylarını deneme şansım oldu (2 adet) tabi uzun süreli kullandığım için çok bişey anlamadım ama herhangi bir kötü yanı (ishal vb) gözlemlemedim. Yinede bana göre fiyat performans maması değil

Palyaco

Bağışıklığı guzel yapıyor bu mamada bunu gördüm 5 ay kullandım Akdeniz içeriğini inceleyin ben alacağım tüm mamalarin içeriğini ve neye faydası olduğunu tek tek bakıyorum mesela brit premium da essek otu var kuzuluda bir araştırın yani şunu anlatmak istiyorum kullandınız mamalarin et içeriğinden cok içindeki otları incelemek onun yararına olacaktır

Ben deneme boy kısır kırmızı etlisini aldım malesef iki kedim de yemedi ama sorun benımkılerde olabılır bu benım deneyımım mama iyi olabilir benımkıler acana psifik de yemedi keza

Palyaco

Yavru mamasını daha ihtaşli iyiyordu ve tüy sağlığına daha iyiydi 3 ay kullandım kisir mamasinda 2 aydır kullanıyorum tüm ithal mamalarda domuz yağı var hayvansal yag domuz yağı

pablopicasso

Palyaco# kısır olan ile ilgili daha detay paylaşmanızı rica edebilir miyim?

Superisi814

Merhaba,
Iceriginde gluten olmamasi ilgimi cekti.Ve misir, pirinç olmamasi.Evlat tuy dokumundeydi obek obek, azaldi.Çok seviyor, kokuna sokak canlari da dayanamiyor.Ilk paketimiz.Sigir etli olani.Sadece yabanci sitelerde yorum bulamamaktan huzursuzum ve 2.yi alir miyim , bilemiyorum sirf bu nedenle..Emin degilim..
Fakat bu mamayla degil, benim pimpirilli yanimla ilgili..
Biz de şükür istenmeyem bir durum söz konusu değil.

simbakedi

uygunn fiyati olmadigini dusundugum, onun yerine acana alacagim bir mama. acana iyi gelmezse nd, o da iyi gelmezse bozita ya da sanabelle denerim. bunlar iyi gelmezse exclusion alirim acikcasi. kilosu acana kadar ediyor neredeyse (12kg alinmadikca)

theyusra

içeriği güzel ama o fiyatı hak edecek kadar olmadığını düşünüyorum ben de, ha kedinize iyi gelirse orası ayrı tabi

Palyaco

Kisir mamasinda tüy dökülmesi yavru mamaya göre kötü yavru mamasi daha iyi birde sığır etli kisir iyi ton baliklida aynı etkiyi görmedim

duman_cat_world

Palyaco
Doğrudur neredeyse tüm mamalarda "hayvansal yağlar" başlığı altında domuz yağı bulunuyor, tabii gözler önüne sermiyorlar Türkiye distrübütörleri.

Ancak acana'da bulunmuyor hayvansal yağ, yoksa ben mi körüm🤭😁 indoor entree mamasının paketinde sadece "tavuk yağı" görünüyor.

duman_cat_world

o fiyata daha kaliteli mamalar alınabilir arkadaşların dediği gibi. misal ben brit care alırdım daha ucuza. ama içerik daha güzel, %65 et var :)