Kedim Tekir Farklı Bir Cinsle Çiftleştirebilirmiyim Çiftleçtirirsem Ne Olur?

Çiftleşirlerse ikisinin karışmı hali fln olurmu

11 CEVAP

Warriorsans

Neden çiftleştiresiniz ki? Yavru mu bakmak istiyorsunuz sokakta dolu, onlardan birini kurtarın.

Superisi814

Çocugum beyaz tenli, zenci bir insanla evlenebilir mi ? Cocuklari olursa kime benzer?
Sorularinizin Türkçe meali budur..

Elifsu17

Yazım dili bile kötü karışım hali fln.. ? bu soruya cevap verilmez.

Lils

Büyük ihtimalle yavrular sizin kedinize benzer. Cins kedi ise genetik testleri yaptırılıp çiftleştirilmeli haberiniz olsun.

simbakedi

çiftleştirirseniz kötülük etmiş olursunuz olursunuz, kısırlaştırın. ha sorunuzun cevabı da yok bu arada. kim nereden bilsin neye benzer, benzemez. farklı ırkların çiftleşmesi sonucu bilinmez. aynı ırkların çiftleşmesi de hastalık riskini daha çok yükseltir. farklı ırkların çiftleşmesi de bilinçsiz bir çiftleşme olacağından yine yüksek hastalık riski taşır

Yine saldirmis herkes. Tekirler kensi aŕalarinda daha saglikli olur tabii. Ama ben veterinere ciftkestirmek istedigimi soylemistim. Kendisinin british kedisi oldugunu soyledi. Onla olabilir diye. Kedi sahibinin guvenilir olmasi gerekiyor kedinin sagligi hakkinda bilgi edinnelisiniz. Eger saglikli bir cins kediyse vet sorun olmadgni soyledi bana. Henuz ben de ciftkestirmedim. Umarim kolay ve saglikli olur kediniz icin.

sultansbutler

tekir kediden yavru almak nedir bi mantıklı düşünün ya. cins kedisinden yavru almak isteyeni anlarım da tekir kediyi napıcaksınız. o yavruları kim sahiplenecek zaten kürk deseninden dolayı kimse istemiyor bu hayvanları. bi sokağa çıksanız her yer tekir, sahiplendirme sayfalarında en geç yuva bulanlar tekir. gidin kısırlaştırın hayvanı.

Ama evdeki kedim erkek

Lils

Erkek olması bir şeyi değiştirmez

diablerose

hee melez olur.

Phoenix3

Duruma göre değişir. Mesela benim kedim Odin'in babası şecereli safkan Van kedisi, annesi tekir, ortaya böyle tatlış, asil bir kedicik çıkmış 😸