Sokakta Bulduğum Bir Köpekte İshal Ve Kusma?

Seyma6390

Sokakta yaralı bir köpek bulmuştum şu an yarası iyileşti yaklaşık bir aydır bakıyorum fakat iki gün önce ishal ve kusma başladı iştahı yerinde sadece ishal ve kusma var acaba üşütmüş olabilir mi havalar birden soğuduğu için. İshal ve kusmayı evde nasıl hafifletebilirim kusması azaldı geçiyor gibi ishal için ne yapabilirim?

3 CEVAP

Aleynademirtas

Probiyotik kullanabilirsiniz ya da kefir verebilirsiniz ama en iyisi bir veteriner hekime danışmak

Superisi814

Hekime gösterme sansiniz var mi acaba ?

orhdoner

Çok geçmiş olsun Allah razı olsun yardımcı olmuşsunuz ne güzel kedilerde probiyotik işe yarıyor yoğurt ya da kefir gibi haşlanmış tavuk da ishali kesiyor anında ama köpeklerde de olur mu bilemedim