Tuvalet Egitimi

ponpon

Kedim 3 yildir kiristal kum kullaniyor. Birkez farkli denedim.hic kullanmadi.nasil alistirabilirim fikri olan varmi?

7 CEVAP

muffin

Mutlaka değiştirmek istiyorsanız kademe kademe yeni kumdan eski kumla bir karışım yapın, gittikçe yeni kum oranını artırın

Neden degistirmek istiyorsunuz ? , yapmis oldugu diskiyi yeni kuma koyabilirsiniz... belki kokuya gelip yapabilir.

ponpon

Kiristal kum daha pahali ve sagliksiz diyorlar .onerinizi deneyecegim.tesekkurler.

deleted_12985

İnce kum değil, kristal kumun kalınlığında, taş şeklinde kumlar var onları deneyin hem pudralıdır.

eknsmr

ince yada normal kalınlıkta dogal bentonit kum kullanın, pudra kokuluları oldukça başarılı. eski kumundan bir parça üstüne dökerseniz rahatlıkla alışabilir. kristal kum çoook zararlı :(

patipati

Kediler için çiş damlası var belki ondan kuma damlatırsanız yapar. Tabi azar azar yeni kumdan ekleyerek de alışabilir. Çişini yapınca da aferin deyip sevin onu.

vhope

2014 :O