Balıklı N&D Mama

mrysckn

Merhabalar. Daha önce de paylaşmıştım. Kedimin sağlığı sebebiyle elimde kalan n&d mamaları satıyorum.
Satmadığım sadece ND Morina Balıklı ve Portakallı Düşük Tahıllı olan kaldı. Almak isteyen varsa İstanbul içi lütfen mesaj atsın.
Mama orjinal zaten petlebiden satın almıştım.
1,5 kg mamadan çok az kullanıldı. Kalan net 1,183 kg. Uygun koşullarda sakladım. SKT 28.02.2022

11 CEVAP

mrysckn

@Ebrugurkaracayir kedim kısıralştığından itibaren 3 sene kadar nd kullandı. idrarda problem yaşıyoruz. başta ben de mamadan kuşkulandım ve sordum vetimiz olabilir de olmayabilir de dedi.
fakat reçete mamaya geçmemize, ilaçlar takviyeler kullanmamıza rağmen nerdeyse 1 yıldır tam anlamıyla düzeldi diyemiyoruz. Stresin sebep olabileceği yüksek ihtimal.

Size tavsiyem kediniz sağlıklı görünse bile yılda 1 kanına idrarına vs baktırın lütfen. Bizimki aniden gerçekleşti çünkü.

simbakedi

kac tlye satıyorsunuz ve hangi plaform üzerinden satıyorsunuz?

Çok alakasız bir soru olacak ama kaç yıldır nd kullanıyorsunuz ve rahatsızlığın nd ile bir alakası var mıymış vet. Bir şey söyledi mi bununla ilgili. Ben de uzun süredir nd kullanıyorum da

orhdoner

Çok geçmiş olsun Allah şifa versin tez zamanda sağlığına kavuşur inşallah 🙏 Umarım bundan sonra geçer ve daha da olmaz

Lils

Nd 1.5 kg yeme garantili iade edin bence farminaya

duman_cat_world

N&D 1.5 kg mamaları yeme garantili mamalar Farmina’ya iade edebiliyorsunuz. @farmina.tr instagram hesapları dm yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

Kedinize çok geçmiş olsun Allah’ım şifa verecektir umudunuzu kesmeyin 🥺🤲

Bu yüzden yıllık check-up yaptırmak çok önemli, kedinin herhangi bir rahatsızlığı varsa erken teşhis koyulabiliyor, bu da bazen hayat kurtarıyor👍

duman_cat_world

FIP ve corona gibi ölümcül hastalıklara erken teşhis konulması tedavi süresini kısaltıyor ve kedinin hayatı kurtuluyor

Teşekkür ederim. Bir an önce sağlığına kavuşur inşallah

mrysckn

Açıkçası İstanbul deme sebebim ya elden vermek ya da sahibinden üzerinden düşünüyorum. Çünkü daha önce burda da bazı kedi sahipleriyle anlaşmıştık ama kargo parası ya da uygulamaların kestiği komisyon yüzünden satmamın hiçbir anlamı kalmıyordu. Ya da alan kişi daha ucuza getiremiyordu ne yazık ki o yüzden iki tarafında zararlı olmaması için bu şekilde satıyorum.

mrysckn

Güzel dilekleriniz dualarınız için çok teşekkür ederim hepinize. Sizin minnaklara da sağlıklı uzun mutlu yıllar dilerim :)

mrysckn

Farmina ya ulaşım sağlanmıyor ne yazık ki. Dm den yazıyorsunuz mail atmanızı istiyorlar ama mail e dönüş asla olmuyor. Çok kötü bir müşteri ilişkileri yönetimi var.