Veterınere Götürdüğüm Kedının Durumu

kedi_55

merhaba cici petlebi ailesi sirinin sorusunun altına cevap olarak yazmıştım konu kediciğe geldi denizli barajda bulduğum köpekler tarafından saldırıya uğrayan baraja terk edilen koca bebeğin durumu vet tarafından açıklandı veterinerimiz uyutmak istedi ama izin vermedim kan kaybediyordu bacağıda doğuştan yanlış kaynamış kan nakli yapıldı kan sorunu atlatıldı sırt tarafından parçalamaya çalışmışlar köpüşler ama dikiş atıldı şimdi kendini toparladı vet yarın daha iyi olacağını haftaya veterinerden çıkabileceğiini söyledi ve o minnoşu evime getirmek için sabırsızlanıyorum kediciği merak eden sevimli pati sever arkadaşlarım teşekkür ederim suç köpeklerde değil ya doğa kanunu suç o minnoş kediyi kedi olmayan insanların piknik yapmaya gittiği göl kenarında bir yere terk eden vicdansızlarda fotosunu koydum aşağıya ama yaralı tarafını koymadım kendini kötü hissedenler olabilir diyee bol patili günler :))

10 CEVAP

KedimVar

Ayyy o dil ne öyle ya :P çok tatlı :))
Yavruları da mı olacakmış? Demek ki bir can değil kim bilir kaç can kurtarmışsınız. Tebrikler :)) yavrulara da mı siz bakacaksınız? Kedi sorununuz çözüldü herhalde :))

yasement

Uyutalim dedigi kedi iyilesmis. Vallahi bazi veterinerleri anlamak mumkun deil. Gecmis olsun.

Sirinkedisever

Çok sevindim :)) Kedicik de çok tatlıymışşş :333 Tedavisi bitip eve gelince daha çok fotoğraf bekliyoruzzzz oy ben senin dilini yerimmmmm :3333

Sirinkedisever

Alışır eve gelince daha minik kedicik VİCDANSIZLAR yüzünden şokta..... :((

kedi_55

Evet öyle para alamayınca vaz geçiyorlar para için vet olmuşlar galiba

kedi_55

Bana karşı biraz zaafı var galiba bana gelince kıyamet koparıyor kendisini kurtaran kişiyi sevmemesi garip eve gelince daha çok foto gelicek dilini orda ısırasım geldi benimde çok şeker bu kadar kolay iyileşiyorsa eminim ki daha erken evine gelicek

kedi_55

Hee bu arada koca kızımız hamileymiş onu söylemeyi unuttum allaha duğa ettim yavrulara birşey olmasın diye işşallah olmaz artık kocaman pati ailesi olucaz yavrularınıda doğunca koyucam

kedi_55

Evet kedi sorunu çözüldü yavrularada bakmayı düşünüyorum köye gidicem köyde tanıdıklar istiyordu yavruluar 3 aylık olunca kaç tane olursa 2 tanesini sahiplendircem yada hepsine ben bakıcam:)

KedimVar

Hepsine mi? Ya 7-8 tane olursa :O keşke ben de bütün yavrularıma bakabilseydim :/

kedi_55

Ben bakarım öncedende bakmıştım köy ortamı güzel çimen orman arkadaş canlısı kediler rahat rahat oynarlar dışarda akşamda evde yatalaar kolay yani aşılar için köyde komşum veteriner evdeki malzemeleriyle yaparlar yani şehir de bakmaktan daha kolay işşallah 8 tane olur onların miyavlama sesleri beni mutlu ediyor :)