Kuru Mama Önerisi

kimyonesra

merhaba,
-molly kitten
-sanabelle kitten
-bozita kitten
aylardır mollyi kullanıyorum fakat değiştirmeli miyim bilmiyorum. bu üçü iyi mamalar mı veya siz hangi mamaları kullanıyorsunuz

6 CEVAP

Lils

Sanabelle en iyisi bence burada.

Firuzecik

Çok daha iyi mamalar mevcut bütçeniz varsa. Ancak mamanın etkileri iyiyse; tuvalet problemi, tüy dökümü, iştahsızlık ve halsizlik gibi durumlar yoksa kediniz mutluysa hangi mama olursa olsun devam edin.

Mehmetneroo

Valla biz Royal canin kullanıyorduk ama Nero nün ağzı kokuyordu. Deneme amaçlı veteriner bize mystic önerdi şuan ne ağzı kokuyor ne de öyle yoğun tüy dökülmesi yaşıyoruz

simbakedi

mollyden daha oyi icerikleri var sanabelle ve bozitanin. onlari deneyip iyi gelirse devam etmeniz kediniz icin daha iyi olur

Poncimin

• Molly mamanın içeriği güzel değil. Sanabelle ve Bozita güzeldir. Tahılsız mama arıyorsanız Bozita alabilirsiniz. Onun dışında Sanabelle de tercih ederim, güzel mamadır, içeriği de gayet iyi. Sanabelle tahılsız değil ama gereksiz mısır, buğday, gluten vs. içermiyor. Sadece pirinç var. Pirinç daha masumdur, en azından sindirime destek olur.

• Tahılsız olarak Bozita'ya alternatif Britcare Hypo-allergenic mamalarına bakabilirsiniz. Tahılsız mama olmasın derseniz de, düşük tahıllı olarak Sanabelle'ye alternatif, Alleva Equilibrium, Exclusion gibi mamalara da şans verebilirsiniz. Hangi mama kedinize iyi gelir deneyip görmeniz lazım. Hangisi iyi gelirse onunla devam ederseniz.

Palyaco

Uygun fiyatlı mystic hem guzel yesin hem sağlıklı olsun derseniz exclision kitten