Kedimin Diş Eti Şiş

sinemkiper

merhaba 4 aylık kedimin dişinde bu şişliği gördüm ağzıyla sürekli bir şey çıkarmaya çalışıyor gibi. birkaç gündür keyifsizdi ve az oyun oynayıp çok uyuyordu. veteriner üşüttüğünü söyleyip antibiyotik ve vitamin iğnesi yaptı. buraya nolmuş olabilir

1 CEVAP

Ahmetemind

Ağzıyla bir şey çıkarmaya çalışmıyor, muhtemelen öksürüyor veya hapşırıyordur. Antibiyotik ve vitamin yapılmasının nedeni de o dur muhtemelen. Ancak diş eti şişliği kendi başına ayrı bir problem muhtemelen. Tekrar veterinere götürmeniz iyi olur. Bu şişkinlik ile kuru mama yemesi mümkün değil, o yüzden keyifsiz ve halsiz bir hale gelmiştir diye tahmin ediyorum