Sahiplendirme İlanı İçin Detay

Kedisekeri

22 Temmuz 2021 doğan 4 yavru kedi ve anne kediyi sahiplenmek istiyorum. Önceden de sormuştum ama net fotoğraf ve cinsiyetlerini hâlâ öğrenemedim. Birlikte mama yerken birkaç fotoğraf var, bunları koysam olur mu?
Sahiplendirirken tam aile büyük ihtimalle zor olacak, nasıl yapılmalı?

Teşekkürler.

4 CEVAP

Kedisekeri

Uğraşıyorum ama maalesef çok hızlı kaçıyorlar. Zorlarsam korumalarını da istemiyorum. Denemeye devam edeceğim. Teşekkür ederim.

Kedisekeri

Sahiplendirmek* yazım yanlışı pardon

pasakli_

cinsiyet bilmeden sahiplenmeyebilirler, yavruların fotoğrafını çekip buraya koyarak buradan cinsiyet konusunda yardım alabilirsiniz

pasakli_

genelde cinsiyet tayinine göre insanlar sahiplenmek istiyor, kısırlaştırma oyuncu olması vs gibi birçok kriter aslında cinsiyet tayinine bağlı bu sebeple cinsiyeti bilmek gerekir dediğiniz gibi korkutmadan kucağınıza alarak ancak alabilirsiniz, bir kaç olta ip vb. ürünle aslında oyun oynarken de öğrenebilirsiniz. yukardan sallayacağınız bir ipi yakalamak isterken iki ayak üzerinde duracaktır. oradan görebilirsiniz.