Kedi Kısırlaştırma

Sevval9898

Herkese merhaba 1 yaşında erkek sarman bir kedim var şuan kızgınlıkta ve etrafa işemeye başladı yorganlarımıza kıyafetlerimize işiyor kısırlaştırmamız gerekiyor biliyorum ancak maddi durumlar gereği 500 tl bize fazla geliyor yardımcı olurmusunuz

5 CEVAP

edadnmzr

Belediyeye yaptırmanızı kesinlikle önermem. Kendiniz yaptırmaya çalışın daha uygun fiyata bulabilirsiniz araştırın derim :)

theyusra

veterinerle konuşup taksit yapmasını isteyebilirsiniz

_SeNa

Belediyeler pek güvenilir değil yorumları kötü. İlinizdeki tüm veterinerlerden fiyat alın, bence daha uyguna bulabilirsiniz. İzmir deki bi kaç veterinere sorduğumda 400,450 fiyat vermişlerdi

Nisaknsz

Nerede yaşıyorsunuz bilmiyorum ama bazı belediyeler randevuyla kısırlaştırma operasyonu yapıyor. Sizde o süreçte kedinizin yanında olun ama bırakıp gitmeyin nolur nolmaz pek güvenemiyor insan ve ameliyattan sonra da alıp evinize gidin. Antibiyotik içirmeniz gerekecektir. Birkaç yeri arayıp bilgi edinebilirsiniz.

Sevval9898

Eskisehirde yaşıyorum ve burdaki belediyede yaptiranlar kedisinin 1 hafta öldüğü gibi seyler yazmis korkuyoruz