Sokakta Bulduğum Kopegin Cinsini Bilmiyorum

Ketum

Merhabalar yaklasik bir ay once sahilde terk edilmis halde buldugum kopegi sahiplendim. Gayet iyi anlasiyoruz hatta cok hassas durdugu icin evime aldim kendisini :) Ancak cinsini bilmiyorum veterine goturdugumde sormayi unuttum fotografini buraya bırakıyorum cevaplarsaniz sevinirim.

27 CEVAP

Ketum

Golden sahibi arkadasim golden olmadigini ancak golden kirmasi olma ihtimalinin yuksek oldugunu soyledi. Bacaklari cok kisa hic buyumeyecek gibi cok tatli :)

Cotontzu_Siri

Boydan foto koysaydınız keşke. Golden corgi olabilir

bolt

Aslında gözleri biraz Sibirya kurdu ada benziyor bence

Ketum

Resim açıklamasını girin

Ketum

Cinsini öğrendim arkadaslar. Rus finosu :)

Cotontzu_Siri

Rus finosu ile alakası bile yok. Fino küçük ırk köpek demek, rus finosu rusyaya özgü küçük köpek. Rus finosunun eş anlamlısı bolonkadır. İnternette bolonka diye arayın, bakın benziyor mu. :/

KedimVar

Kim söyledi size bolonka olduğunu? :/

GoldenOdin

Yaaa çok tatlı iyi ki de almışsın yazık sokakta kalmasın beyza golden kıması olabilir peki siri ile iyi anlaşıyorlar mı

GoldenOdin

*beyaz

KedimVar

Evet. :)) Oysa internete Rus finosu yazınca bolonka olduğu çıkıyor.

Ketum

Kopegin cinsini net olarak ogrenince buraya yazarim tekrar