Sokakta Bulduğum Kopegin Cinsini Bilmiyorum

Ketum

Merhabalar yaklasik bir ay once sahilde terk edilmis halde buldugum kopegi sahiplendim. Gayet iyi anlasiyoruz hatta cok hassas durdugu icin evime aldim kendisini :) Ancak cinsini bilmiyorum veterine goturdugumde sormayi unuttum fotografini buraya bırakıyorum cevaplarsaniz sevinirim.

27 CEVAP

Ozlemer

Valla cınsını bılmıyorum ama artık o senın can yoldasın cok tatlıymıs cınsi olup olmaması onemlı degıl bence

AsliMia35

çok farklı bir yorum olacak ama ben bir terrier kırmalığı olduğunu düşünyorum tüy yapısı itibari ile bir kulaklar bozuyor :))) büyüyünce çok daha net bir gözlem yapılabilir hele bir vücut şekli otursun. maşallah çook şeker güle güle büyütünn

SelinTuksal

annem oturduğumuz yerde bi fino bulmuş. bana 'alırsak sadce onu alabiliriz' demişti. ama bi daha bulamadık o finoyu. bi golden almanın da ucundan döndüm. onları hatırlafım şimdi ama sizin adınıza çok sevindim :) ponçikcanınızla güzel anılar biriktirirsiniz inşallah:)

Cotontzu_Siri

Kaç aylık? Yavruysa akbaş olabilir.

Sirinkedisever

Çok tatlıymışşş :3

Cotontzu_Siri

beyaz golden :))

bolt

Golden-akbaş kırması gibi geldi bana çok sevimli yemiş inşallah uzun ömürlü olur

KedimVar

Evet kırma gibi gözüküyor zaten safkan değil. Boydan da fotoğrafını koyun evet. Bacakları belki de yavru olduğu için kısa geliyordur size ya da gerçekten cinsinden dolayıdır. Fotoğraf koyarsanız anlarız.

KedimVar

Emin misiniz? Ben benzetemedim bolonkaya.

Cotontzu_Siri

Rus finosunun bolonka olduğunu çoğu kişi bilmiyor. Herkes cinsini bilmediği köpeğe rus finosu diyor. Kime sorsan çoğu köpek rus finosu. Oysa ki bolonka o kadar yaygın bir cins değil.

Ketum

Veterinerden ogrendim rus finosu oldugunu. Ben onun yalancisiyim. Evet internetten bolonka diye arattim ben de tuylu bir fino gorunce sasirdim herhalde sonradan uzar diye dusundum.

Cotontzu_Siri

Veterinerler cinsten anlamıyor demiştim :D benim köpeğimin karnesine terrier yazdı

Cotontzu_Siri

Cinsini net olarak öğrenmek için DNA testi lazım. Bence o bir comfort retviever, veya melezi.

Ketum

1 bucuk 2 aylik kendisi. Tabii ki cinsinin bir onemi yok ama cinsini bilirsem hakkinda genel bir arastirma yaparim en azindan nelere dikkat etmem gerektigini bilirim.

KedimVar

Bana golden gibi geldi. Çok tatlı :))