Kedim Hızlı Nefes Alıp Veriyor

Pikocan

Kedim bir süredir çok hızlı nefes alıp veriyor. Bu sıkıntı başlamadan bir hafta önce ateşi çıktığı için 3 gün üst üste iğne oldu iğneler çok iyi gelmişti ancak birkaç gün sonra nefes alamamaya başladı veterinere götürdük ateşi yine çıkmış 4 gündür iğne oluyor nefes alıp vermesindr bir değişiklik yok maalesef en azından rahatlaması için evde yapabileceğim birşey var mı bilmiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.

8 CEVAP

Pikocan

Konu ile ilgili bir güncelleme paylaşmak istiyorum. Bahsettiğim kedimizi İstanbula dönünce başka bir veterinere götürdüm ve röntgen çekildiğinde ciğerlerini fib hastalığından dolayı su topladığını gördük ve hemen tedaviye başladık neyse ki müdahaleye geç kalınmadığı için durumu gitgide düzeliyor.

Sindycan

çok geçmiş olsun

Nrydiry

buhar makineleri var ya onlardan bir tane alıp havayı yumuşatmasını sağlayabilirsiniz, böylece daha rahat nefes alır, hem siz veya ailenizden biri hasta olursa ilerde, yine kullanırsınız. Bir de çok üstüne gitmeyin yani çok sevmeye kalkışmayın bence, çünkü daralır, zaten nefes alamıyor daha da dar hisseder.

Nrydiry

heyecanlanmasını sağlayacak şeyler de yapmayın

orhdoner

Çok geçmiş olsun Allah şifa versin tez zamanda sağlığına kavuşur inşallah 🙏

Pikocan

Çok teşekkür ederim.🙏🏻
Allah kimseye yaşatmasın şuan iyileşiyor ona rağmen psikolojik olarak çok sıkıntılı bir süreç.

orhdoner

Allah tez zamanda şifasını versin inşallah 🙏 Eminim ki zordur umarım çocuğunuz çok kısa sürede atlatır bu hastalığı bir daha da yaşamazsınız 🙏

Pikocan

Amin inşallah 🙏🏻