Brit Care Mama Ve Petlebi

Lils

4 Ekim indirimleri ile 7kg tavşanlı brit care mama aldık. Heyecanla bekliyoruz. Bu arada alırken daha önce gelen 200 tlye 40tl indirim kodunu kullandık. Kullanmayan varsa hala kullanılabiliyor haber vermek istedim.

3 CEVAP

Palyaco

Kupon kodu kacti

Seciliccan

Bende de yok öyle bir indirim kodu ne zaman geldi acaba. Brit care ben de ilk defa denicem. Şimdilik pro planla karıştırmak için 2 kg aldım.

Lils

Petlebiden mesaj olarak geldi 527964 benim ki ama tek kullanımlık sanırım. Başka paylaşanlar olmuştu daha önce soru cevabın üst kısmında filtrele kısmına indirim kodu, kuponu, çeki vs. olarak araştırmanın bulabilirsiniz. 200 TL ye 40 TL her alışveriş için geçerli.