Arkadaşlar Yardım Edin

Kedimin burun çevresindeki siyah şeyler mantar olabilir dedi bir yakınım sizcede öylemi

3 CEVAP

Renklipati

Geçmiş olsun öncelikle burunda olanı ilkkez gördüm kabuklu yara gibimi yada kaşıntı varmı sürekli kaşıyormu birde tüylü olan kısımlarnda tüy dökülmesi varmı resimden çok anlamak mümkün değil o yüzden sordum..birde mama su kabı plastik mi

Azemm

Geçmiş olsun. Kedilerde cilt problemi çeşit çeşit oluyor.. Biz uzman kimseler olmadığımız için fotoğraftan pek anlayamayız. Veterinere fotoğraf atıp sorabilirsiniz

Muezzabalim

Temizlemeye çalıştınız mi pamuk ve ılık su ile benim sokaktan bulduğum yavru kedinin burnu da böyle idi burnu akıyordu etrafında kuruyanlar bu hale gelmişti umarım öyle bişeydir İnşallah mantar olmaz geçmiş olsun