Fazla Yapılan Parazit İlacı ??

Ozzge

Geçen haftalarda sahiplendirdigim 5 aylik kediyi teslim ederken iç dış parazit yaptirmiştim.Verdigim kişi aşı için veterinere götürdüğünde vet nerden geldiğinden emin değilsin diyerek tekrardan iç dış yapmış .halbuki doğum öncesinden sonrasına kadar hep benim himayemdeydi sadece 2 ay süreliğine bir başkasinda sahiplendirilmişti.Fakar bu durum onu ne olduğu belirsiz yapmaz.
Ne gibi sonuçlar doğurur bu durum ? Kedişe zararı nedir ? Lütfen bilgisi olan yardımcı olur mu ogrenince çok endiselendim.ilaveten ilacin zararını bünyesinden atmaya yardımcı birşeyler var mı ?

3 CEVAP

dollfacepersian

C vitamini bu esnada kedilerimizin vücudunu aşı ve diğer tedavilerin içerdiği zararlı kimyasal maddelere karşı dirençlendirerek hazırlıyor sonrasında ise bu maddelerin vücuttan atılımını kolaylaştırıyormuş. Natur Vitta C ve Naturalis Adrayms C vitamini benim beğendiğim markalar bu konuda

Ozzge

Teşekkürler dollface .. malesef çoğu veteriner ticarethaneye dönmüş resmen.Çocuğun annesinde de kabahat sen yaptırmasana tarihleri verdim belliydi hersey., Ama olan oldu c vitaminini paylaşacağım onunla .inşallah hasar yaratmaz bu durumda iyi olur hep :/

Tsubasa9

Böyle bir şeyi nasıl yapar ya. Ağır gelir en az 3-4 ay geçmesi lazım iç-dış olduktan sonra.