Soru Veya Önemli Değil

buduu

tekrardan merhabaa sevgili petlebi üyeleri , okullar açıldığı için bir aydır falan aktif olamıyorum normalde elimden geldiğince sorulara yardımcı olmaya çalışır , kendi sorularımı da sizlere sorardım , nasılsınız buralar nasıl gidiyo (ben aktifken tanıdığım burda aktif olan kullanıcılar vardı , nasılsınııız)
Artık çok aktif olmaya vaktim olmasa da bana her zaman yardımcı olan güzel kalpli insanlar halinizi hatrinizi sorayım ,buralar nasıl yoklayayim dedim

5 CEVAP

duman_cat_world

Evet ben de pek aktif olamadım okullar açıldığında sadece akşam ders çalıştıktan sonra bir 15 dakika falan girebiliyordum iyiyiz siz nasılsınız? 🤗

Renklipati

Evet fark ediliyorsunuz okullar açılınca baya üyeler giremez oldu okul önemli ihmal etmeyin biz iyiyiz sende fırsat oldukça gelirsin patili dostunla mutlu kal 🌹🌸

orhdoner

Hoşgeldiniz tekrardan iyiyiz teşekkürler sizler nasılsınız? ☺️

Cubik

Evet ya resmen aktiflik çöktü. Bu postu açtığınız için teşekkürler, bende iyiyim

buduu

Renklipati ya farkediliyo muyuuz,çok teşekkür ederim siz de patinizle musmutlu sağlıklı kalın 🐾❣️

duman_cat_world siz en azından 15 dk girebiliyomussunuz 😅 ben hiç vakit ayıramadim buraya , teşekkür ederim iyiyimm

Çubik ya öyle mi ben hala aktiftir buralar diye düşünmüştüm, ne demek her zaman soru mu sorcaz biraz da hal hatır..✨