Vet's Plus Kedi Yaş Mama

Kediciik21

Yavru kedi yaş maması bulamadım anne ve yavru kedi için olandan almayın düşündüm sorun olurmu biraz zayıf kilo almasını istiyorum birde tavuklumu etlimi alayım

7 CEVAP

Lils

Yetişkin mama verebilirsiniz 3-4 aylıktan fazlaysa sıkıntı olmaz. Tavuklu mama kullanıyorsanız çoğunlukla balıklı arada sırada kuzulu tercih edin bence.

nburcud

Bu bahsettiğiniz yaş mama da hem anne hem yavru kediler için kullanılıyor.Yani evet kullanabilirsiniz.Diğer cevaplarda denildiği gibi 3-4 aylıktan büyükse et oranı yüksek herhangi bi kaliteli yetişkin yaş mama kullanılabilir

Azemm

Tabii ki de kullanabilirsiniz. 4 aylıktan büyükse yetişkin kedi vetsplus somonlu yaş mamayı öneriyorum

Oqrenerde06

Biz tum çeşitlerini denedık bu vets plus yaş mamalarını kedimde kusmaya yol açtı. Felıcıa devammm.

simbakedi

su anki mamasi tavuklu degilse baska aroma alin bence. ayrica yavru olabilir ama yetiskin yas mama da alabilirsiniz haftada 1-2 kere veriyorsaniz

simbakedi

tavukluysa* demek istedim

Palyaco

Bizimki hiçbir yasmamayi yemiyor suyunu yaliyor ama vest plus ürünleri guzel