Kedimin Kulak Çevresinde Minik Yara Gibi Dokular Var Biri Geçiyor Diğeri Çıkıyor Nedenini Bilen Var

kedimin kulak çevresinde böyle minik dokular var biri çıkıyor biri bitiyor fikri olan var mı cok üzülüyorum

1 CEVAP

Miscatt

Pireden kaynaklı olabilir veya da kulak uyuzu. Kaşıdıkça kendine zarar veriyordur bu şekilde.Veterinere götürürseniz mikroskopla inceleme yapıp kesin nedenini söyleyecektir. Geçmiş olsun inşallah yakın zaman da geçer 🙏🏻