Hipoalerjenik Mama Kaç Günde Etki Eder?

nefeskedi

Kademeli süreci bitirip bugün tamamen hipoalerjenik mamaya geçtik. Kaşıntı azalması ne zaman olur?

4 CEVAP

nburcud

Şu an sadece tahmin yürüterek cevap veriyorum.Normalde mama değiştirdiğimizde 1 haftada tamamen değişmiş oluyor ve etkilerini o zaman görmeye başlıyoruz.Hipoalerjenik mama da aynı şekilde olabilir

Azemm

Normal mamalarda en çok bir buçuk haftada etkilerini görüyoruz. Bir fark yaşanacağını zannetmem açıkçası

nefeskedi

Umarım öyle olur, teşekkürler

nefeskedi

Kedi beslenmesi yerine yanlışlıkla köpek beslenmesi kategorisini seçmişim