200 Tl Lik Alışverişe İndirim Kodu

200tl lik alışverişe 40 TL indirim var diyordu dün ama şu anda bu kodu daha önce kullandınız diyor hiç kullanmadım oysa büyük bir hevesle kedilere köpeklere mama aldım sepete ama indirim olmadı neden böyle olduğuyla ilgili bilginiz var mı

5 CEVAP

nburcud

Petlebinin müşteri hizmetleri çok ilgili.Onlarla iletişime geçerseniz eminim seve seve yardımcı olurlar💙💙

MunevverOzturk

Kampanyalı urun varsa kod kabul olmuyor gibi bir sey gardi sanirim eger sepetteki urunlerde varsa kod dusmus olabilir

Lils

200 TL ye 40tl indirim kodu sadece 1 kullanımlık petlebiden görüp denediyseniz büyük ihtimalle kullanılmıştır. Size mesaj olarak geldiyse müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz

Tamam çok teşekkür ederim

Ben yanlış anladım demekki 200 TL lik alışveriş yapan herkese indirim oluyor sanmıştım cevaplar için teşekkür ederim