Kedim Yemiyor

Sudedemrts

4.5 aylik kedime gecen hafta kanında enfeksiyon olma nedeniyle bir kac tane igne yapıldı veterinere göturmeden önce iştahı çok iyiydi maltını gösterdiğim anda yanıma kosarak gelir daha çok vermem için patilerini kaldırırdı fakat iğnelerden sonra koyduğum mamayı bile yemiyor maltını kokluyo yalamadan uzaklaşıyor ödül mamasını yemiyor haslanmıs tavuga bayılır onu bile 2 parca yedi ne yapmam lazım nerdeyse 3 gündür böyle kendiliğinden geçer mi

5 CEVAP

Sudedemrts

Yapıldı sadece lmy %53 oranında çıktı tek sıkıntı oydu onun icinde igne yapıldi 4 gün boyunca hap verdim

Gelyahron

Başka bir veterinere götürün bence. Kan tahlili yapılmadı büyük ihtimalle.

Sudedemrts

Evet tek farkli değer oydu istahi yerine gelir mi yoksa mama değisikliği mi yapsam

Gelyahron

Tek farklı değer bu ise bir kaç gün içinde düzeliyor endişe etmeyin

Gelyahron

Sıvı mama var, miamor Vital drink faydası olacaktır