Kedimin Kilosu

Scottishthor

Kedim 11 gün sonra 6 aylık olacak şuanda 3200 gram sizce kilosu iyi mi?Yoksa fazla mı?

14 CEVAP

aslbdz

6 aylık olmasına göre biraz fazla cinsi ne göre değişiklik göstermektedir bu kilo konusu 2 yaşındaki sarman kızım 5.300 kilo 1 yaşındaki britsht olan lila kızım 3.160 gram britsht olmasına göre şuan ideal kiloda mesela

MonikaveTori

Bence kilosu iyi erkekler biraz daha iri yapılı oluyorlar benim british erkek kedim 5 aylık ve 2.600 zayıf olduğunu düşünüyorum kilo nasıl aldırıcam onu da bilmiyorum hareketli kendisi

aslbdz

6 aylık olmasına göre biraz fazla cinsi ne göre değişiklik göstermektedir bu kilo konusu 2 yaşındaki sarman kızım 5.300 kilo 1 yaşındaki britsht olan lila kızım 3.160 gram britsht olmasına göre şuan ideal kiloda mesela

aslbdz

6 aylık olmasına göre biraz fazla cinsi ne göre değişiklik göstermektedir bu kilo konusu 2 yaşındaki sarman kızım 5.300 kilo 1 yaşındaki britsht olan lila kızım 3.160 gram britsht olmasına göre şuan ideal kiloda mesela

Scottishthor

Scottish fold erkek bu arada cinsini yazmayı unutmuşum🤦‍♀️

MonikaveTori

Scottish olan dişi kedim 7.5 aylık 3.400 kilosu

aslbdz

Ayına göre biraz kilosu var diyetik beslemeye çalış komşum elimde büyüyen kedi ile aynı cins ilerleyen süreçte yaglaadan kaynaklı sıkıntı yaşama

Melike0nur

Resmini atarsanız daha iyi yorum yapabiliriz

RioLeo

Benim kedim 5 aylık erkek British Shorthair. Şu an 3 kg. Cinslerinden kaynaklı iri kediler oldukları + erkek oldukları için normal olduğunu düşünüyorum.

Arzbala

Çok tatliş Maşallah benim kızım 2,5 kilo 7,5 aylık çok iştahlı değil nazlanarak yer. Sizin kediniz erkek olduğu için normal gibi ama sanki azıcık fazla gibi.

emreovec

Kediniz erkek ve scottish fold kediler için yine kemik uzunluğu önemli olmakla beraber 6 kiloya kadar normaldir. Paşa 6 aylıkken 4 kilodan fazla bir kediydi. Şu anda 2 yaşında ve 5.700 civarında geziyor. Veterinerimiz boyutuna göre ideal olduğunu ama 6 kiloyu geçmemesi gerektiğini söylüyor.

aslbdz

6 aylık olmasına göre biraz fazla cinsi ne göre değişiklik göstermektedir bu kilo konusu 2 yaşındaki sarman kızım 5.300 kilo 1 yaşındaki britsht olan lila kızım 3.160 gram britsht olmasına göre şuan ideal kiloda mesela

Scottishthor

Teşekkür ederim yorumlarınız için resmini şimdi paylaşıyorum bakıp yorum yaparsanız sevinirim🥰