Kedim Mutsuz Mu

Benim1kedimvar

Kedim oyun oynamıyor
ilk önce sıcaklardan olduğunu düşünüyordum ama en sevdiği oyuncaklarıyla bile artık oynamıyor . Mutsuz mu acaba?

6 CEVAP

KedimVar

Sıkılmıştır yeni oyuncaklar al ya da yap.
Ödül mamaları yaş mamalar dene.
Sıcaklardandır neden mutsuz olsun ki.
Son günlerde bir değişiklik yaptınız mı?
Hasta olabilir mi? Yemesi, içmesi, kusma var mı, ishal var mı?

Minnak53

Benim oğlanda oynamıyor öyle malak gibi yatıyor bende anlamadım sıcaklara yordum bende hatta yemeği bile azalttı soru açtım yorumları çok merak ediyorum :(

Senaoktem

Benim kedimde kaç gündür öylenleri bayılmış gibi yatıyor. Sucaktan olabilir.belkide hastadır veterinere götürün bence.

Benim1kedimvar

Ödül mamaları ve yaş mamalar deniyorum oyuncaklar alıyorum ve yapıyorum
yemesinde içmesinde kakasında çişinde şu anda sorun yok

sağlıklı bir görünümü var kendi çapımda muayene ettiğimde herhangi bir sorunla karşılaşmıyorum

betulaltundal

Kesinlikle sıcaktan. Serinletmeye çalışın patilerini ıslatarak

mia1598

benimkisi de sıcaklar başladığından beri sürekli yatıyor hava serinleyince oyun falan oynuyor. patilerini ıslatmayı deneyebilirsiniz bence rahatlatiyor biraz .