Kedim Mama Seciyor

Hkd

Kedim 1 yasina girdi.Simdiye kadar royal canin kitten kullaniyorduk. Hills in kuzu etli yetiskin mamasina gectik ama donup bir kere bile yemedi .ne yapmam lazim, hangi mamayi almaliyim ?Tavuklu ya da balikli mamalar mi tercih etmem gerek?

2 CEVAP

simbakedi

benimki de kırmızı et yemiyor asla. haşlasam da mamada azcık içerse de yemiyor. bi dönem tavuk bi dönem balık alıyorum ben de

Azemm

Firmalardan tester mama alarak deneyebilirsiniz.. Petlebide de birkaç markanın numunesi var.