Kedimin Sağlık Problemi Olabilir

Iremduman56

Merhaba kedim 10 gün önce sanki Boğaz’ına tüyü takılmış gibi haraketler yapıyordu arada. Sonra baya azaldı ve düzeldi o sırada yemesinde bi problem yoktu ama 3 gündür hiçbir şey yemiyor çok az yiyor ve de her gece bir kere kusuyor bugün de kakasını ishal yapmış öğrenciyim kedimden uzaktayım çok korkuyorum lütfen bana yardımcı olur musunuz kedimin neyi olabilir iç parazit iğnesi yoktu vs yoktu 3 yaşında.

3 CEVAP

Lils

Ne kusuyor?

Iremduman56

Kardeşime sordum ne kustuğunu bakmamış ama normal kusuyor bende acaba tüy mü çıkartıyor diye düşündüm ama bilmiyorum normal kustu dedi

orhdoner

Rahatsız olabilir çok geçmiş olsun kusma devam ederse veterinere götürebilirseniz daha iyi olur belki soguk algınlıgı geçiyordur . Maltını eksik etmeyin ona göre gözlemlesin kardeşiniz