Ölen Kedimi Nasıl Gömmeliyim?

KookieJK

2 gün önce sokakta bulduğum annesiz 3 yavru kediden biri az önce ellerimde öldü. Daha önce benim ilgilenmeme gerek kalmamıştı o yüzden öldükten sonra nasıl gömmem gerektiğini bilmiyorum. Poşete mi koymalıyım?

5 CEVAP

Muezzabalim

Çok üzüldüm başınız sağolsun 😥 bence gazeteye sarıp gömün veya poşetle farketmez biraz derin gömün ki başka hayvanlar eşelemesin

KookieJK

Çok derine gömemedim sanırım ama bir kumaşa sardım. Teşekkür ederim

Muezzabalim

İyi yapmışsınız en azından çöpe atmamissiniz ya helal olsun size

Cubik

Başınız sağolsun 😔

Palyaco

Başınız sagolsun kumaşa sarıp gonmeniz iyi olmuş bazı vicdansızlar çöpe atiyor