Acil!! Yardimci Olur Musunuz

Aymia

Kedim 1 aylik anne. Dun babam çig balik kafasi vermis.sabahtan beri bisey yemiyor. Ne olmuş olabilir gece de biraz kuşmuş. Çiğ bisey vermemistim bu zamana kadar dokunur diye. Simdi toparlamasi icin hemn ne yapabilirim. Yavrularini emzirmesi sorun olur mu acaba.

7 CEVAP

Palyaco

Hiç bisey vermeyin suan veterinere goturun

Cemrecookie

Ağzına kılçık şeklinde kemik batmış olabilir bu yüzden birden fazla sokak kedilerini veterinere taşımışlığım var ölüme kadar gider aceleyle veterinere götürün

melisardhnl

Direkt veterinere götürün

simbakedi

anne ve yavrular soz konusu oldugu icin veterinerle gorusmelisiniz

orhdoner

Probiyotik yoğurt takviyesi iyi gelebilir diye düşünüyorum devam ederse veterinere götürün

Cemrecookie

Ağzına kılçık şeklinde kemik batmış olabilir bu yüzden birden fazla sokak kedilerini veterinere taşımışlığım var ölüme kadar gider aceleyle veterinere götürün

Lils

Ciddi bir olay hemen veterinerle iletişime geçin