Et Verilmesi Gereken Miktar

Aleynademirtas

ben oğlumu kuru mamanın yanında ek gıdalarla da destekliyorum haftada bir et veriyorum fakat kendisi asla doyduğunu bilmiyor tike şeklinde et haşlıyorum sizce ne kadar vermeliyim 3 aylık 3kg küçük ırk köpek (ne kadar verirsem o kadar yiyor ve devamını hep istiyor)

6 CEVAP

Lils

Ne kadar verirseniz o kadar iyi

simbakedi

surekli etle besleseniz en sagliklisi, o yuzden imkaniniz oldukca verin et yesin. protein miktari gibi bir seye inanmayin lutfen boyle bir bilimsel kanit yok, olmadigi gibi bobrek sorunu yasayan kopeklerin yuksek proteinle beslenmesi sagliklarinda iyilesmeye yol aciyor

Palyaco

Cok fazla vermeyin fazla protein yüklemeyin az bisey verseniz yeterli

Aleynademirtas

Teşekkür ederim 😊

orhdoner

Kararında verirseniz bir problem olacağını sanmıyorum herşeyin fazlası zarardır insanlar için de canlılar için de bence 🙏☺️

Lils

Açıkçası her gün az az verseniz bile bir sıkıntı olmaz. Haftada 2-3 gün yaş mama gibi küçük bir öğün verebilirsiniz. Küçük ırk köpekler ne kadar yiyor pek bilgim yok ama o boyutta bir kedi için bir seferde 50-75 gram yeterli olur o şekilde düşünebilirsiniz