Mama Ve Barınak Yardımı Almak İstiyorum, Detay?

Kedisekeri

Toplam altı tane -4 yavru- sokak kedisi bakıyorum, arada başka kedileri de besliyorum. Hafta başında aldığım 2 kiloluk mama çok hızlı bitti. Ve de kış geldiğinde barınağa daha çok ihtiyaç olacak.
Belediye ya da vakıf, dernek vb. kurumlara başvuru yapıp geri yanıt alan var mı?

Kurumlara destek başvurusu yapmayı int. okudum. Hangisine, ne şekilde anladım. Sadece dönüş alan varsa / bilgisi olan detaylı yardımcı olursa sevinirim.

Teşekkürler.

1 CEVAP

orhdoner

Benim arka sokakta komşum vardı barınaktan alıyordu sokak kedileri için mama öyle biliyorum gidip istemişler vermişlerdi