Kedimin Dişi Döküldü

elifmrtl1

6 aylık erkek kedim oynarken dişini koltuğun üstünde buldum. Kontrol ettim sağ slt büyük dişi düşmüş yerine başka diş çıkmış. Diş düşürmek normal mi?

4 CEVAP

tacoberry

evet tamamen normall, benim oglusum da 5 aylikken baslamisti dokmeye. insanlar gibi onlar da kucukken sut disi dokuyor, telaslanmana gerek yok. yataginda yerde mama kabinda falan bulabilirsin bu donem minik minikk dislerrr 😌✌️

hannnngggg

o ana şahit olmak öyle güzel bir his ki benim elime düşmüştü disi ve ben saklıyorum düşen dişlerini 💖

orhdoner

Normal ne mutlu 🙏 sağlıklı huzurlu mutlu uzun ömürler dilerim

elifmrtl1

Teşekkür ederim💜