Kilo Alımını Desteklemesi İçin Hangi Mamayı Tercih Etmeliyim 2 Seçenek Sunacağım.

gulgez06

Anket

Royal canın kitten
(4 oy)
Royal canın mothor baby cat
(4 oy)
Toplam (8 oy)

14 Aylık dişi scotish fold kedim için hangi seçeneği tercih etmeliyim ikisi de içerikleri aynı sadece yağ oranı baby catta daha yüksek. Bir çok yüksek segment mama kullandık farklı seçenek sunmazsanız sevınırım 1 aydır r oyal canın kitten kullanıyorum 300 gram aldı buna devam mı edeyim yoksa babycat mi alayım.

12 CEVAP

Palyaco

British shorthair kitten kilo problemi için deyil yetişkin mamasi kilo için tuyleri daha canlı ve parlak olur icegininde hodon yağı ve glukozamin eklemler için çok iyi

Palyaco

Mama tanesi ay şeklinde küçük yetişkin olan cok büyük kitten tam bizim ırklar icin

Palyaco

İki mamada kilo aldırır baby küçük kitten daha büyük ona devam edin baby çiğnemeden yutabilir

Palyaco

Biritish shorthair kitten alsanız daha iyi

Palyaco

British shorthair kitten glukozamin var iceriginde kedinize daha iyi gelir

gulgez06

british biraz daha kilo kontrollü değil mi mama olarak britishler kilo almaya yatkın olduğu için öyle diye biliyorum Royal canın olarak farklı seçenekte sunabilirsiniz ama bu marka dışından çıkmazsanız sevinirim proplan da kullandım 3 4 ay ondada çok kilo alımı gözlemlemedim.Rc e geçince kendine geldi yavrum tüyleri parladı dökülmesi durdu seyrekleşmesini düzeltti bakışları falan çok güzel oldu eski kilolu haline dönmeye başladı buda bizi çok mutlu etti.

gulgez06

Mamamız az kaldı başka fikri olan yazarsa sevinirim.. @PALYOCO GÜZEL BİLGİLENDİRME İÇİN TEŞEKKUR EDERİM... Taneleri konusunda fikrim yok kedim büyük taneli mamaları yerken çok çabuk sıkılıyor :(

duman_cat_world

İçerikler zaten aynı iki mamada kilo aldıracaktır ancak baby cat taneleri çok küçük ve yumuşak 4 aydan küçük kediler için kullanılıyor. Çiğnemeden yutacaktır. Bu yüzden royal canin kitten öneririm🐱❤️

duman_cat_world

Royal Canin’in farklı ırklar için ürettiği mamalar benim gözümde tamamen pazarlama stratejisi. Hepsi kedi değil mi sonuçta? Bi tekir kediler için yapmadıkları kalmıştı🥲

simbakedi

ben de duman_cat_world ile aynı fikirdeyim. glukozamin vs başka daha sağlıklı kaynaklardan da sağlanabilir. kitten tavsiye ederim yaş mama yiyorsa mümkün olduğunca yaş mama ile destekleyin. bir de buradan biri royal canin exigent ile kedisine kilo aldırmıştı, hiçbir mamayı yemiyordu kedisi. ona da bakabilirsiniz.

gulgez06

@dumancatworld ben de aynı şeyi düşündüm cins kedilere özel seri çıkartıp esasında içeriğinde bir ek glukozamın vs kaynağı bulundurması sanırım. Kitten den devam edeceğim gibi . Babycat dediğiniz gibi yumuşak olabilir yemesini zorlaştırabilir ;:)

MonikaveTori

Royal canin kitten devam edin bence ekstra olarak somon yağı da verebilirsiniz kilo aldırıyormuş. Yaş mama ve ödül mamalarıyla da destek yaparsanız kolayca kilo alır diye düşünüyorum. Bu arada kilosu ne kadardı kedinizin