Kediye Balık Haşlamak

Yavru kediye balık haşlayıp verilebilir mi? Yine patates havuç yapsam yiyebilir mi zararı olur mu

6 CEVAP

simbakedi

ben haslayip veriyorum onemli olan kilciklarini cok iyi ayiklamak. patates ve havucu bilmiyorum ben kendim patates ve havucla yemezdim o yuzden ona da yapmam hahahshdj

orhdoner

Haşlayıp verebilirsiniz güzel olur havuç çok sağlıklı isterseniz ekleyin ondan da olabilir eğer kediniz severse yer.

Evet haşladım sebze de koydum kılçıklarını bir güzel temizledim verdim yedi ögşdödl

Gimlihanim

Önemli olan simbakedi nin dediği gibi kılçıkları iyi ayıklamak. Haşlama yapabilirsiniz tabi ki. Havuç da ekleyebilirsiniz kediniz seviyorsa. Sebze kısmı size kalmış.

orhdoner

Afiyet şifa olsun elinize sağlık 🥰🙏

Çok teşekkğr ederizz 🥰🌸