Brit Care Dental Kullananlar

fumigo

Nasıl arkadaşlar ? Dişlerini asla fırçalatmıyor. Bunu denemek için aldım daha gelmedi kullananlar yorumlarınız nasıl

9 CEVAP

AslanPati

Bu tarz dental ürünlerden ben de almayı düşünüyorum. Benim tekir kedim tam bir eşkiya olduğu için asla kendine müdahale ettirmiyor. :)))

duman_cat_world

Brit care dental bir süreliğine kullanmıştım severek tüketti😋 ağız kokusunu gerçekten geçirmişti yani işe yarıyor. Tanecikleri diş şeklinde😂 tabii düzenli kullanım gerektiyor. İçeriği de çok güzel.

Ancak dental ödül mamaları tek başına diş bakımı için yeterli değil maalesef. Biz de şu an Biodent Hexidine ağız bakım solüsyonu kullanıyoruz. Suyuna damlatıyorum her sabah. Gerrrçekten işe yarıyor dişleri bembeyaz oldu🤭🥳

Warriorsans

Ben kullanmaya başladım ama kedim hiç çiğnemeden yutuyor bunu o yüzden bir faydası olmayacak sanırım :/

Sdfgh

Ben britcare değil de gimcat in dental tabletini aldım. Gimcat almayı düşünen olursa diye deneyimlerimi bırakacağım buraya. İki üç gündür kullanıyorum. Mama yedikten sonra 2 tablet veriyorum. Günde 4 tablet olmuş oluyor. Bir kedimde işe yarıyor diğer 2sinde işe yaramıyor. İşe yaramayan kedilerimde zaten ağız sorunu vardı. Ağızlarının içi iltihaplı dişleri çekilecekti az kalsın ama şimdilik iyi gibiler. Elimdeki bitince bir de britcare i deneyeyim. Herkes olumlu yorum yapmış.

Palyaco

Beaphar dental brit care dental kullanıyorum btit dentalda kolojende var ayrıca dis şeklinde

orhdoner

Bizimkiler de fırçalatmıyor asla hem de o yüzden aldım vermeye başladım umarım iyi gelir ☺️

Warriorsans

Bende brit care dental aldım ama henüz kullanmadık. Güzel yorumları vardı umarım ile yarar. Bizim kedo da asla fırçalatmaz tam bir deli

orhdoner

Ben de aldım kullanıyorum çok severek yediler umarım işe yarar

DilekTus

Merhaba,
Pazar fırçalama yapıyorum
Brit Care Dental Salı ve Cuma veriyorum
Çarşamba ve Perşembe ağız bakım suyu veriyorum