Erkek Kedim Dişi Kedimi Isırıyor

Baliminannesii

5 aylık erkek kedim eve yeni gelen dişi kedimin sürekli üstüne çıkıp ensesinden ısırıyor. Hiç yalnız bırakamıyoruz. Erkek kedim koku bırakmıyor ama dişiyi görünce kızgınlığa girmeye başlamış olabilir mi? Bir de sürekli poposunu kokluyor dişinin. Erkeği 1 aya kısırlaştırmak istiyorum veteriner de uygun görürse. Bu hareketler devam eder mi

10 CEVAP

edadnmzr

Evet erkek kediniz yaptığı hareketlere göre çiftleşmek istiyor. Bence hemen kısırlaştırmalısınız ya da yalnız bırakmamaya devam edin. Dişi kedi kaç aylık bu arada?

Baliminannesii

Dişi kedinin de ortalama 6 aylık olduğunu söyledi veteriner hatta yakında kızgınlığa girer dedi ama bizim erkek önce davrandı galiba

edadnmzr

Evet muhtemelen öyle olmuş 😂 dişi kediniz de küçük değilmiş küçük bebekleriniz olabilir ☺️ Eğer sahiplendirebileceğiniz birileri ya da bebeklere de bakacak durumunuz yoksa dediğim gibi bence en yakın zamanda kısırlaştırın

Baliminannesii

Ay Allah korusun torun bakmayı düşünmüyorum 😂 zaten işe giderken dişiyi ayrı odaya koyuyorum. En yakın zaman da da kısırlaştırmam gerek erkek olanı 🤦‍♀️

orhdoner

Kızgınlığa girmiş geçmiş olsun ☺️ Veterinere götürün sağlık durumuna göre kısırlaştırma işlemi yapılsın hatta bence ikisini de götürseniz daha iyi olur tabi müsaitseniz eğer 🙏

Baliminannesii

Açıkçası ikisini aynı anda kısırlaştıramam malum kışa giriyoruz 😂 Ama erkek olanı hemen yaptırmam lazım çok değişti huyu suyu

edadnmzr

😂😂❤️

orhdoner

Önce onu yaptırın o zaman bir kaza olmadan 🥰🤣

Palyaco

Erkek kedinizi önce kisirlastirin sonra dişini kisirlastirirsiniz

simbakedi

ikisinin de saglik sorunu yoksa tam kisirlastirilacak yastalar aslinda. ayri tutun ama ya da gozetiminizde olsunlar hep :D