Kedim Tirmalama Tahtasini Tirmalamiyor.

Viomann

Her kedi tirmalama tahtasini tirmalarken benimkisi onu sus olarak kullaniyor,ona nasil alistirabilirim?

3 CEVAP

KedimVar

Her kedi kullanmıyor. Benimkisi kullanmıyor mesela. Ama kenarda köşede duruyorsa salonun ortasına koyun. Biz öyle yaptık gördükçe tırmalıyordu.

Sirinkedisever

Kediyi tırmalama tahtasının yanına getirip tırnaklarını sürtün. Olmazsa belki de ilgisini çekmiyordur :(

mia1598

hep aynı yerde durmasın ve üstüne dikkatini çeken bir oyuncak koyun bizimkinde ise yaradı :)