Cocuklu Misafirler

kedianasi

3,5-4 ay civarı korkak bi kedim var abim ve halam bize çok uğrarlr ikisininde 2 kçük çocuğu var korkuyrlar kediden ama yaramzlar tırmalama tahtasını oyuncaklaırını kırdılar 1 gece kalıyolar fzla değil ama kedi tuvalete girince kapıyı kapatıyolar üzerine hiç tuvalete gidemiyo peşini bırkmyolar zaten kapıyı kapatsm açıp duruylr sürekli ben peşinde koşuyorum uyarınca aman Bİ KEDİ DEGILMI OYNASINLAR NOLCAK diyolar alınıyorlar bu bizi istemiyo diyo başlıyolr ev küçük mama suyunu tuvaletni alıp bi odaya koyamıyrm onlar gidene kadar kedide korkuyo kediyi görünce sık gelmeye başldılar bu bana ve kediye işknce oldu artk kırmak istemiyorum gelmeyin diyemiyorm onlarnda evi onları nasıl uyarbilrm yada napsam kedime üzülyorum

9 CEVAP

KedimVar

Kedi hasta size de bulaşır deyin :)) inanırlar mı?
Ya da tırmalar geçen bir arkadaşımı tırmaladı diyin.
Ya da kediyi sevene çikolata yok da diyebilirsiniz.
Kediyi sevmek yasak ya da yeni aşı oldu çok halsiz de işe yarayabilir.
Taşıma kabına kapatın kediyi mamasını suyunu içeri koyun. onlar uyuyunca akşam açarsınız kumuna falan da gider. Yarın sabah tekrar kapatırsınız.

KedimVar

Kediyi başka bir arkadaşınızın evine verseniz onlar gidene kadar arkadaşınızda kalsa. Ev değiştirmeyi de sevmezler sma şu durumda daha rahat olur herhalde.

oztasilares

Evet sanırım yaramaz ve söz dinlemeyen çocuklar bu konuda bela oluyorlar insanın başına. Benimde ablamın çocuklarıyla başım dertte aynen öyle çok yaramazlar ve bir şey diyemiyorum ellerinden alamıyorum rahat bırakmıyorlar öyle halsizlikten de dinlemezler cidden kedimin bunaldığını hissediyorum davranışları falan değişiyor zaten gittiklerinde derin bir nefes alıyoruz. Ama kurtulamayız sonuçta halanızı bilemem ama abinizin de evi gelme diyemezsin. Gidene kadar kaç farklı sinir krizi geçiriyorum belli değil :D valla bi çözüm evden ayrılmak o da ayrı bir eve geçmek için maddi imkanın olması lazım ben yapamıyorum sizin öyle bi durumunuz varsa hiç durmayın o evde alın kedinizi gidin

Alfam

Abiniz sizin yakininiz halaniz belki alinabilir ama abinize bu kedinin bir canlı olduğunu ve oyuncak olmadığını dile getirseniz yada halanizla abinizin yanında çocuklara bu gibi şeyler söyleseniz belki anlarlar

Minnak53

Iykkk minnak ve benim hiç sevmediğim hareketler ben direk söylüyorum uyarıyorum hatta ısırıyor diyorum tırmalarsa karışmam hatta nasıl nerden öğrendiyse patisini direk insanım gözüne atıyor alla alla diye korkuturum

Minnak53

Geçenlerde komşunun kızı oğlu artık kişiye göre yer ve zamana göre değişir işte filancanın kızın gözüne pati attı az kalsın gözü çıkıyordu çık çık çık allah korudu

kedianasi

Yok annem heralde dha fazla üstlerine gitmeleri için tırmalamaz sevin oynayn diyip beni sinir ediyo ama hafiften uyarmayı denicm kedimin şu huzrlu halini gördkçe gelmemeleri için dua ediyorm :d

Minnak53

Anneni tembihle işi baştan bozuyor:)) tamam çocuklar seviyor ediyor ama asla elletmem hırpalatmam oğlumu abla abi çocukları 1. Derece akraba çocukları biraz ince bir çizgi ama yapacak birşey yok onlarında kalbini kırmamak adına korkutmak korkunç senaryolar yazmak en iyisi :)))

kedianasi

teşekkür ederim bırakabileceğm arkadaşım yok evde kedisi var rahat etmez anlaşamzlr sıkıntı çıkar ayrı evede çıkamıyorm şuan 2 aydır benimle ama bi mutlu olamdm şu sorun yüzünden olmasalar bile gelirlermi korkusu oluştu resmn