Ginepiglerimi Aldımmm

Lunasibirya

Biraz geç haber verdim ama olsun Yen'i aile üyelerimiz 2 tane dişi coco ve sisi

8 CEVAP

KedimVar

Fotoğrafları yok :/ minnoşlar 4 aylık değil mi? Boyutları nasıl normal Guinea Pig lerden biraz daha mı küçük, yoksa çok daha mı küçük?

Lunasibirya

Koyucam fotoları

Lunasibirya

4 aylık olduklarına pek inanmadım ama 2.5 aylıklar gibi geldi bana çok tatlılar elim kadar birşey guinea lardan daha küçük sanırım

Lunasibirya

Koyucam fotoları

KedimVar

Evet daha küçüklermiş o Zaman. Benim kedim 4 aylıkken annesinin boyuna yaklaşmıştı da ondan sordum. Ama 2,5 aylık değildir. Çünkü ben 2,5 aylık gördüm ve ufacıklardı o burunlarını öpesim gelmişti. :))

Lunasibirya

:))) hmmm onların adına bir YouTube sayfası açmayı düşünüyorum ordan canlı bir şekilde siZde görebilirsiniz fakat YouTube daki kanal adı ne olsun?

Sirinkedisever

♥ ♥ ♥Coco and Sisi ♥ ♥ ♥™

Lunasibirya

Olabilir coco and sisi