Unique Struvite Mama İçerik!!

Kerevit

Merhaba. Kedim idrar yollarından sorun yaşadığı için virbac u serisi mama kullanıyorduk.veterinerimiz unique struvite mamayı da önerdi. Denemek istedik. İçerik okumayı bilen arkadaşlar içerik konusunda bana yardımcı olur musunuz?

16 CEVAP

Palyaco

Veteriner mamaları iyi oluyor fotoğraftan okuyamadım internet sitesinde baktım fena deyil

duman_cat_world

Veteriner serisi mamalae gerçekten iyi oluyor ama sorsanız unique mi virbac mı tabii ki virbac çok daha köklü ve kaliteli.

Kerevit

Virbac la kıyaslayabilir misin rica etsem . Ben çok anlamıyorum içerik okumayı. Ama benim için de önemli @palyaco

simbakedi

dönüşümlü kullanabilirsiniz ama bence virbac daha iyi. unique mamada içinde mısır gluteni vs daha üstlerde yer alıyor, virbacta mısır gluteni görmedim ve tahıllar alt sıralarda yer alıyor yani tahıldan çok et proteini var. ama bu mamalardaki özellik zaten ph değeri olduğu için içerikten çok sağlığını nasıl etkilediğine bakmalısınız. ama tabiki aroma farklılığı için tercih edilebilir

Aleynademirtas

Bizim veteriner hekimimiz de önermişti oğlum (köpek) için fakat 3 kg 180 TL ve içeriğini hiç beğenmedim internette de kötü yorumlar vardı bu yüzden almadım

Kerevit

Bu rahatsızlığından önce kısırlaştırılmış maması için bir araştırma yapmıştım. Evet kullanıcı yorumları pek iyi değildi.o yüzden kullanmamıştık mesela. Fakat uriner mamalarda ürün çeşitliliği çok fazla yok.fiyatlar zaten uçuk virbac fiyatları da az değil.Uludağ üniversitesi öncülük yaptı yerli falan deyince bir denemek istedik ama içim de rahat olsun istiyorum. Tekrar başa dönmek istemem tedavi sürecinde. Görüşleriniz benim için değerli o yüzden yardımcı olanlara da teşekkürler😌

Palyaco

Sağlık içeriği virbac daha iyi kesinlikle

Lils

Bence denenebilir. Virbac fiyatı çok fazla kediniz için iyi bir alternatif olabilir unique.

duman_cat_world

Tabii dönüşümlü kullanabilirsiniz iyi olacaktir😊

Palyaco

Birde ek olarak kizilcik suyu çok iyi olur günde 1 çay kasigi

Palyaco

Unique kullanabilirsiniz aslında magnezyum 004 ve ph cok iyi

Kerevit

Fikirleriniz için hepinize teşekkürler. Çok olumsuz olmamanız içimi birazcık rahatlattı sevgiler herkese😇

patibum

Veteriner tavsiyesi ile kullandığım bir mama. Zararını görmedim. Struvit taşları tedavisi için. Şimdi yanında urinary nd yaş mama veriyorum. İçinde kızılcık olduğu için idrar çıkışımız da çoğaldı. Çok geçmiş olsun.

oscar98

Bizim kedi de bu mamayı kullanmaya başladı kakası cıvık mı acaba

Kerevit

Hayır kaka normal bir değişiklik olmadı