Kısır Kedi Miyavlama

Kurta057

ARKADAŞLAR YARDIM EDİN NAPMALIYOM KISIR ERKEK KEDİM 3 AY ÖNCE KISIRLAŞTIRMA AMEliyatı oldu o zamanlar kapının önünde çok miyavlıyordu bende tasma ile gezdiriyrdum şimdi tekrardan başladı napıcam bilmiyorum ne ders çalışabiliyorum ne bişey tüm gün bunla uğraşıyorum köpek de değil ki sürekli dışarı çıkarayım

4 CEVAP

simbakedi

çıkardığınız için miyavlıyor tekrar istiyor. her miyavladığında ilgisini başka yere çekin oyun oynatın mesela. tekrar miyavlarsa cevap bile vermeyin. benimki kızgınlıktayken çok miyavlardı cevap verdikte ilgilendikçe daha da artardı, ne zaman takmamaya başladım azaldı miyavlaması

Kurta057

Kızan zamanı da haftada iki kez falan gezdiriyodm

Kurta057

Bende öyle yapıyorum yüz verince daha çok istiyor çok üzülüyorum sankii zorla evde ttırormuş gibi hissediyorum

Renklipati

Malesef alışkanlıklarından biraz zaman la vaz geçiyorlar o yüzden istediğini yapmayın yaptıkça o daha fazla ister..ben asla çıkarmıyor um dışarı biliyorum birkez çıksa sürekli ister..dikkatini farklı şeylere çekin oyuncaklar alın ilgi çeken tarzda