Köpeğim Doymuyor

Aleynademirtas

3 aylık köpeğimi pro plan somonlu mama ile besliyorum kilosuna göre 55 gram vermeliyim ama asla doymuyor sürekli ağlayıp yeniden istiyor ben de 65 gram veriyorum gene istiyor sizce miktar yanlış mı arkasında yazana göre veriyorum artırmalı mıyım

2 CEVAP

theyusra

köpekler doyduklarını bilmezler :) siz isterseniz bütün paketi dökün usanmadan onu da yer, ve siz ağladıkça verirseniz bunu kullanmaya başlayacaktır. istikrarlı olun ve ona kanmayın, ayrıca 65 gram biraz fazla gibi kilo olmasını istemeyiz bence o yüzden en fazla 60 yeterli.

elsathedog

fazla mama verirseniz çabuk kilo alır ve inanın vermesi çok çok zor siz ideal gramajda vermeye devam edin yeterli olacaktır