Biofeline Vitaminler Hakkında Neler Düşünüyorsunuz?

Ayssgul

Biofeline vitaminler hakkında neler düşünüyorsunuz? Kullananınız var mı deneyimlerinizi bilmek isterim..

5 CEVAP

Warriorsans

Biofeline multi paste, relax paste, kısırlaştırılmış kedi maltı ve ürenary+d tabletini kullanıyorum genel olarak memnunum bir sorunla karşılaşmadık macun kıvamında olanları delirerek yiyor ama hap olanı sevmiyor haftada 1 max 2 kez yaş mamayla veriyorum

duman_cat_world

Multi vitaminleri gayet kaliteli biz henüz kullanmadık. Kısır maltını kullanmayı düşünüyoruz🐱❤️

Gimlihanim

PlusB tüy dökülmesi için olan vitamini ile ilgili oldukça güzel yorumlar alıyorum çevremden. Biz de deneyeceğiz sipariş verdik.

orhdoner

Ben kullanmadım ama düşünüyorum genelde kullananlar olumlu yorumlar yapıyor ☺️

fgnoztrk

Ben kullanmadım bu markayı hiç. Tam alacaktımki baktımki içerik Vets plus ile çok benzer. Araştırdım ve üreticileri aynıymış. Petlebi alışverişlerimden ve ürünlerinden çok memnunum başka markaya yönelmeyi hiç düşünmedim.